Про нас

Раді вітати Вас на сайті Туристичного агентства "Пакуй валізи". Туристичне агентство "Пакуй валізи" засновано у м. Чернігові 16 липня 2009 року.

Наша сфера роботи – туристичні послуги, ми не займаємося працевлаштуванням за кордоном та пов'язаними з працевлаштуванням послугами.

 

 

За 13 років плідної праці ми відправили на відпочинок більш ніж 15 000 туристів із різних міст України, а також деяких міст інших країн. Наші туристи відвідали 43 країни, такі як Єгипет, Туреччина, Болгарія, Туніс, Марокко, Мальта, ОАЕ, Кіпр, Греція, Іспанія, Чорногорія, Хорватія, Грузія, Білорусь, Ізраїль, Йорданія, Тайланд, Шрі-Ланка, Танзанія, Індія. , В'єтнам, Домінікана, Мальдіви, Куба, Швеція, Швейцарія, Литва, Латвія, Фінляндія, Італія, Франція, Голландія, Словаччина, Польща, Австрія, Андорра, Угорщина, Чехія, Німеччина, Норвегія, Данія, Росія, Португалія, Китай та, звісно ж, Україна.

Роками напрацьовані партнерські відносини з провідними туристичними операторами України дають нам змогу робити унікальні пропозиції за вигідними цінами. Важливими факторами у виборі туроператора для нас є надійність, відсутність прихованих доплат, зручна польотна програма, хороша робота сторони, що приймає, швидкість вирішення складних питань наших клієнтів. Серед наших улюблених партнерів такі надійні туроператори, як TUIAnex TourCoral travel, Tez TourPegas Touristik, Join UP, Iati, KOMPAS Touroperator, TPG, АльфАккодр Тур, Орбіта, Инкомартур, та інші.

 

  
  

 

Офіс у Чернігові успішно працює і для комфорту наших туристів ми створили сайт - офіс онлайн-обслуговування клієнтів, за допомогою якого Ви можете, не виходячи з дому, вибрати тур, внести дані про себе, завантажити скан-копії паспортів і при необхідності інших документів (наприклад, фото для оформлення візи) та оплатити тур. Все це можна зробити у рамках одного сайту.

Наша місія – задоволені, щасливі туристи.

Наша мета – робити роботу так, щоб кожен потенційний клієнт став реальним, а реальний – постійним.

Офіс ТА "Пакуй валізи": 

 Контакти Графік работи

пр. Перемоги, 95, оф 101, 
тел. +38(066)707-62-60, +38(098)818-62-52,
       +38(093)503-30-14

Понеділок - п'ятниця з 10-00 до 19-00
Субота з 10-00 до 14-00
Ми працюємо без перерви

 

   

 

Досягнення