Шановні туристи! Під час пандемії все більше і більше наших клієнтів воліють робити запит та замовлення туру онлайн. Для Вашої зручності ми підключили сервіс оплати турів на нашому сайті.

 

Щоб купити обраний Вами тур - просто натисніть кнопку "Сплатити", далі введіть Ваше ім'я, електронну пошту та номер телефону, далі погодьтеся з договором оферти (договір додаємо нижче), на наступній сторінці внесіть Ваші паспортні дані або вкажіть, що надасте їх пізніше, далі виберіть розмір оплати – 100% або частину та введіть реквізити картки.

 

Очікуйте дзвінок менеджера найближчим часом і передчуйте подорож)))

 

Далі ми зв'яжемося з Вами, щоб розповісти про правила в'їзду в країну та разом підготуємо необхідні документи. Ми допомагаємо нашим туристам заповнювати міграційні карти та отримувати необхідні в умовах пандемії дозволи на в'їзд у різні країни.

 

Ми надішлемо Вам електронний договір і відповімо на питання, що Вас цікавлять. У договорі буде зазначено всі параметри заброньованого туру та умови відмови від туру.

 

Потім ми надішлемо Вам документи будь-яким зручним способом – Нова пошта, електронна пошта, будь-який месенджер, зручний Вам.

 

Після отримання документів попросимо Вас зв'язатися з нами для проведення інструктажу.
 

За день до вильоту зареєструємо Вас на рейс, надішлемо нагадування про виліт і перевіримо необхідні для подорожі документи.

 

Ми залишатимемося на зв'язку весь час Вашого відпочинку, щоб допомагати Вам у непередбачених ситуаціях. 

Сподіваємося на довгу та плідну співпрацю!

Публічна оферта

Договір публічної оферти є публічним та, згідно ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України,

його умови однакові для всіх Замовників.

 

1. Терміни і визначення.

У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни вживаються у такому значенні і є її складовою невід'ємною частиною:

Договір оферти / оферта (цей договір) — публічний договір, зразок якого розміщений на сайті www.pakval.com.ua.

ВиконавецьФОП Пурига М. В.

Замовник — дієздатна фізична особа, юридична особа чи фізична особа-підприємець, яка акцептувала публічну оферту на умовах справжньої оферти.

Сайт Виконавця www.pakval.com.ua

Акцепт — надання Замовником повної й безумовної згоди на укладення даного Договору в повному обсязі шляхом вчинення дій (оплата послуг Виконавця та/або реєстрація на сайті Виконавця, та/або вчинення інших дій, які свідчать про прийняття умов даної оферти).

Послуги — інформаційні послуги (розміщення інформації про туристичні продукти на сайті Виконавця); програмне забезпечення і функціонування сайту Виконавця для можливості здійснення Замовником туру самостійно або вибору туру із відображених готових пропозицій; продаж туристичного продукту онлайн та/або в офісі Виконавця.

Ціна (вартість) турів — ціна (вартість) туристичного пакету (туру) та інших супутніх туристичних послуг, яка формується туристичним оператором і автоматично (за допомогою програмного забезпечення) відображається на сайті Виконавця. Виконавець не є туристичним оператором. Виконавець є туристичним агентам у розумінні і визначенні ЗУ «Про туризм». Вартість туристичних послуг та порядок їх здійснення оформлюються у відповідності до договору про надання туристичних послуг, до приписів Цивільного кодексу України, ЗУ «Про туризм» та інших нормативно-правових актів України.

Ціна (вартість) користування платіжною системою — ціна (вартість) за надання послуг платіжною системою, яка формується самою платіжною системою. Платіжна система, яка використовується Виконавцем для забезпечення Замовника можливістю здійснення розрахунків онлайн: XPAY.com.ua. Вартість за користування платіжною системою та порядок використання сервісу платіжної системи регулюються згідно Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, ЗУ «Про електронну комерцію», ЗУ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» та інших нормативно-правових актів України.

 

2. Загальні положення.

2.1. Ця публічна Оферта (надалі Договір) встановлює правила користування сайтом Виконавця Замовником та правила здійснення електронних платежів в режимі онлайн за надання туристичних послуг.

 

3. Самостійне оформлення замовлення Замовником.

3.1. Замовник самостійно оформлює замовлення на сайті Виконавця через форму «Забронювати» (надалі Форма). Вказана форма є невід’ємною частиною цього Договору оферти.

3.2. Відповідальність за надання правдивої та повної інформації під час заповнення такої електронної форми покладається на Замовника. Виконавець звільняється від відповідальності за неможливість використання Замовником обраної та оплаченої туристичної послуги в разі надання Замовником неповної або недостовірної інформації.

3.3. При оформленні замовлення на сайті Замовник зобов'язується надати наступну обов’язкову  інформацію, необхідну Виконавцю для виконання замовлення:

3.3.1. прізвище, ім'я по-батькові Замовника на етапі реєстрації українською мовою;

3.3.2. електронна пошта Замовника;

3.3.3. контактний телефон Замовника;

3.3.4. дані закордонних паспортів всіх подорожуючих Замовників (Замовник має самостійно перевірити правила перетину кордонів подорожуючими).

3.4. Найменування, назва, напрямок (країна), ціна та інші відомості обраного Замовником туру вказуються на сайті Виконавця.

3.5. Якщо будь-якій із Сторін договору необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у іншої Сторони. У разі ненадання необхідної інформації Замовником, Виконавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Замовнику.

3.6. Ухвалення Замовником умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Замовником відповідних даних  у Форму замовлення на сайті Виконавця.

3.7. Укладаючи Договір, тобто акцептуючи умови даної  пропозиції (запропоновані умови придбання туристичних послуг), шляхом оформлення Замовлення, Замовник підтверджує наступне:

а) Замовник цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти);

б) Замовник дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Виконавцю з метою можливості виконання умов цього Договору та допомоги в організації отримання Замовником в майбутньому туристичних послуг, можливості проведення Замовником взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Виконавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам (туроператору, готелю тощо) без будь-яких додаткових повідомлень Замовника з метою виконання замовлення Замовника. Обсяг прав Замовника, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

 

4. Предмет Договору.

4.1. Виконавець, шляхом розміщує на своєму сайті інформацію про туристичні послуги і туристичний продукт (та про порядок їх замовлення в режимі онлайн), які може придбати Замовник за своїм вибором і оплатити у відповідності до умов договору про надання туристичних послуг, який окремо має бути укладений між Замовником та Виконавцем. Замовник приймає порядок замовлення туристичних послуг в режимі онлайн і, в разі здійснення онлайн замовлення із оплатою туристичних послуг в режимі онлайн, повністю погоджується із умовами даного Договору оферти.

4.2. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Замовником умов Договору вважається дата заповнення Замовником форми замовлення туру  онлайн та/або здійснення Замовником передоплати за здійсненим ним замовленням .

 

5. Ціна договору і порядок розрахунків.

5.1 Даний Договір оферти є безоплатним. Замовник не має сплачувати кошти за самостійне користування пошуком туристичного продукту на сайті Виконавця. Ціни на туристичні послуги формуються туристичними операторами та відображаються на сайті Виконавця за допомогою спеціального програмного забезпечення та технічних засобів і не включені до складу чи предмету даного Договору оферту.

 

6. Момент укладення договору.

6.1. Текст даного Договору є публічною офертою (відповідно до статті 633, 641 і частиною 2 статті 642 Цивільного кодексу України).

6.2. Акцептом даної оферти (договору) є заповнення Замовником електронної форми Замовлення.

6.3. Договір, укладений на підставі акцептування Замовником цієї оферти, є договором приєднання, до якого Замовник приєднується без будь-яких винятків або застережень.

6.5. Факт заповнення Замовником електронної форми Замовлення є беззаперечним фактом прийняття Замовником умов даного Договору, в тому числі згодою Замовника на відправку йому е-мейл повідомлень про статус Послуги, інших послуг Виконавця в та іншої інформації. Замовник, який заповнив електронну форму Замовлення, розглядається як особа, яка вступила з Виконавцем у відносини на умовах цього Договору.

6.6. Моментом укладення договору є момент заповнення Замовником електронної форми Замовлення

 

7. Права та обов'язки сторін.

7.1. Виконавець зобов’язаний:

7.1.1. надати Замовнику повну і достовірну інформацію про туристичні послуги у відповідності до ЗУ «Про туризм».

7.1.2. укласти із Замовником договір про надання туристичних послуг у відповідності до ЗУ «Про туризм» в порядку та у формі, визначених діючим законодавством України.

7.2. Виконавець має право:

7.2.1. Змінювати умови цього Договору в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації.

7.2.2. Запитувати у Замовника додаткову інформацію, яка має сприяти виконанню здійсненого замовлення Виконавцем.

7.2.3. Запросити у Замовника часткову або повну попередню оплату вартості обраних Замовником та внесених до замовлення туристичних послуг до моменту підтвердження бронювання туру.

7.3 Замовник зобов'язується:

7.3.1. До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом та умовами Договору і інформацією щодо обраного туристичного продукту на сайті Виконавця.

7.3.2 На виконання Виконавцем своїх зобов'язань перед Замовником, останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця і Замовника під час подальшого придбання туристичних послуг.

7.3.3. Укласти Договір про надання туристичних послуг із туроператором через Виконавця в порядку та у формі, визначених діючим законодавством України.

7.4. Під час здійснення розрахунків онлайн із використанням платіжної системи, додаткові витрати у вигляді комісій банку відправника покладаються на Замовника. Додаткові витрати у вигляді комісій банку отримувача та комісії платіжної системи покладаються на Виконавця.

 

8. Відкликання оферти.

8.1. Відкликання оферти (Договору) може бути здійснено Виконавцем в будь-який час. Відкликання оферти не припиняє і не звільняє Сторін від виконання покладених на них зобов’язань за вже оплаченими послугами та укладеним Договором оферти. Виконавець розміщує повідомлення про відкликання оферти на своєму сайті.

8.2. Після укладення із Виконавцем окремого договору про надання туристичних послуг за замовленням Замовника здійсненим в режимі онлайн та/або здійснення повної або часткової попередньої оплати обраних туристичних послуг, Замовник не може відкликати або просити про припинення цього Договору оферти та має врегулювати всі виниклі питання із Виконавцем у відповідності до умов окремого договору про надання туристичних послуг.

 

9. Строк дії оферти.

9.1. Оферта починає діяти з моменту заповнення реєстраційної форми Замовником і діє до моменту відкликання оферти.

 

10. Форс-мажор.

10.1. Будь-яка із Сторін звільняється від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за цим Договором, якщо це невиконання було викликано обставинами непереборної сили, що виникли після підписання цього Договору. «Обставини Непереборною Сили» означають надзвичайні події або обставини, які така Сторона не могла передбачити або запобігти доступними їй засобами. Такі надзвичайні події або обставини включають в себе, зокрема: страйки, повені, пожежі, землетруси і інші стихійні лиха, війни, військові дії, інші обставини, що виходять за межі розумного контролю однієї із Сторін. Зміни чинного законодавства або нормативних актів, прямо або побічно впливають на будь-яку із Сторін, не розглядаються як Форс-мажор, однак, в разі внесення таких змін, які не дозволяють будь-якої Сторони виконати будь-які з її зобов'язань за цим Договором, сторони зобов'язані негайно прийняти рішення щодо порядку роботи з усунення цієї проблеми з тим, щоб забезпечити Сторонам продовження виконання цього Договору. Неплатоспроможність однієї із Сторін не є форс мажорною обставиною.

 

11. Відповідальність сторін.

11.1. За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору Сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

11.2. Відповідальність та негативні наслідки, в разі їх настання, за неможливість виконання Виконавцем замовлення Замовника покладається на Замовника в наступних випадках: якщо Замовник надав неповні або недостовірні дані про подорожуючих туристів; якщо Замовник своєчасно не надав Виконавцю всі дані, які необхідні для укладення договору про надання туристичних послуг; якщо Замовник несвоєчасно або не в повному обсязі здійснив оплату по окремому Договору про надання туристичних послуг; якщо Замовник не перевірив правила перетину кордону обраної країни та України для всіх подорожуючих туристів, внесених до онлайн замовлення на сайті Виконавця (термін дії паспортів, необхідність отримання візи, необхідність отримання дозволу на виїзд неповнолітнього та інші).

11.3. Відповідальність та негативні наслідки, в разі їх настання, за невиконання Виконавцем замовлення Замовника покладається на Виконавця в наступних випадках: Замовник підписав та передав Виконавцю договір про надання туристичних послуг і, Виконавець отримав оплату за обрані туристичні послуги Замовником, проте Виконавець не здійснив бронювання замовлення туристичного продукту у туристичного оператора.

11.4. Виконавець не несе відповідальність за правильність і своєчасність отримання оплати від Замовника шляхом здійснення оплати онлайн розрахунків, оскільки Виконавець не є суб’єктом платіжних систем, а лише користується їх послугами шляхом придбання відповідного сервісу для його використання на своєму сайті.

 

12. Інші умови.

12.1. Всі суперечки, пов'язані з невиконанням, або неналежним виконанням своїх зобов'язань за цим договором сторони будуть намагатися вирішити в ході переговорів.

12.2. У разі недосягнення згоди в ході переговорів, суперечки будуть вирішуватися в судовому порядку відповідно до чинного законодавства України.

12.3. Замовник та Виконавець підтверджують, що даний Договір не є фіктивним чи удаваним правочином або правочином, укладеним під впливом тиску чи обману.

 

13. Реквізити Сторін

 

Виконавець
ФОП Пурига М.В.
Юридична адреса: м. Чернігів, вул. Черняховського, 34/2
Поштова адреса: Чернігів, пр. Перемоги, 95, оф. 101
Тел./факс: +380667076260
Рахунок: UA103052990000026001006302856
Банк: ЗАТ КБ "ПриватБанк"
МФО 305299
Код ЄДРПОУ 2997816003

     

 

Замовник

Вказує реквізити у формі реєстрації.